هورمون چیست و چه عملکردی دارد؟

هورمون چیست و چه عملکردی دارد؟Reviewed by Moein on Feb 23Rating: 5.0هورمون چیست و چه عملکردی دارد؟هورمون چیست و چه عملکردی دارد؟


 

پروهورمون

یک دسته از مکملهای غذایی قابل مصرف در بدنسازی که اخیراً ظرف دهه گذشته به بازار آمدهاند پروهورمون ها میباشند . علیرغم وجود این مکملها به مدت بیش از ۱۰ سال در بازار هنوز بسیاری از مربیان و ورزشکاران ما با آن آشنایی ندارند و آن را به عنوان هورمون می شناسند .

از نظر معنای لغوی پروهورمون به معنای پیش هورمون است یعنی ماده هایی که در بدن تبدیل به هورمون می گردد . این پروهورمون ها نیز انواع مختلف و بسیار متنوعی دارند اما بیشترین گروه آنها روی افزایش سطح هورمون تستوسترون بدن موثر میباشند . پروهورمون های دیگری هم هستند که روی ترشح هورمون های دیگر بدن از جمله هورمون رشد یا انسولین یا تیروئید و اثر میگذارند . برخی از پروهورمون ها نیز تقریباً روی کلیه این هورمون ها اثر دارند. در این فروشگاه پروهورمون های موثر از کمپانی های معتبر ارائه شده است.

خیلی از دوستان شنیده اند که این دارو ها برای بدن ضرر داره و عوارض زیادی داره . خب در جواب به این افراد باید بگم بله . مصرف پاراهورمون ، پروهورمون ، هورمون رشد و درکل همه ی هورمون ها با وجود اینکه به بدن حجم و قدرت میده ولی ضرر داره و عوارضی به دنبال داره . ولی خب خیلی دوستانه بخوام بگم کسی که عشقه بدنه به ضررش نگا نمی کنه و مصرفش میکنه .

درکل سعی کنید تا حد امکان استفاده نکنید از هورمون ها و با مکمل جلو برید.

موفق باشید


نویسنده مطلب: معین همراهی

معین همراهی
مدیریت این وبسایت رو بر عهده دارم. هفت سال میشه که سابقه تمرین و مطالعه علم بدنسازی می کنم. اطلاعات مکمل و دارو زیادی دارم و در این وبسایت با شما دوستان در میون میزاریم . دوستان تو ورزش بدنسازی الویت اول سلامتی قرار بدید بعد رشد بدنتون . امیدوارم همیشه سلامت و موفق باشید.

یک دیدگاه در “هورمون چیست و چه عملکردی دارد؟

  • دانلود فیلم هندی جدید

    (شهریور ۱, ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳ ق.ظ)

    وای خیلی خوبه ساییتون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *